לכבוד יום העברית תשפ"ג ערכנו זו השנה השלישית את אליפות העברית – חמשת אלופי העברית שסיימו במקומות הראשונים בתחרות זכו בתשורות צנועות מחנות הספרים שלנו. בזאת הסתיימה התחרות, אבל אתם מוזמנים להמשיך לשחק להנאתכם.
![](https://hebrew-academy.org.il/wp-content/uploads/LogoHidon2021.png)
לכבוד יום העברית תשפ"ג ערכנו זו השנה השלישית את אליפות העברית – חמשת אלופי העברית שסיימו במקומות הראשונים בתחרות זכו בתשורות צנועות מחנות הספרים שלנו. בזאת הסתיימה התחרות, אבל אתם מוזמנים להמשיך לשחק להנאתכם.